POLECAM

M O J E:
~*~
N A L E Ż Ę:
~*~
W S P Ó Ł P R A C U J Ę:

12 komentarzy:

 1. Dołącz do Księgi Baśni! Katalogu gdzie tworzymy nową księgę z baśniami, a twoja opowieść będzie jedną z nich!
  Mamy mnóstwo ciekawych konkursów i zabaw!
  Dołącz już dziś!
  http://ksiega-basni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Stowarzyszenie Księcia Półkrwi przyjęło Twoje zgłoszenie! Miniaturka znajduje się już w Katalogu SKP.
  Pozdrawiamy!
  Dziewczyny z SKP

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!
  Przybywam z Helikonu, na którym zgłosiłaś swojego bloga. Od teraz Twoje opowiadanie zadomowiło się na szczytach górskich i zapraszam do udziału w naszych akcjach. Twoje opowiadanie powalczy w przyszłej ankiecie o tytuł najlepszego w czerwcu.
  Pozdrawiam i życzę weny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry wieczór!
  Informuję Cię z przyjemnością, iż organizuję konkurs literacki "Już nie zapomnisz mnie" na www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Do wygrania wiele fajnych nagród! Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów. :) Zapraszam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj ;)
  Jesteś autorką bloga. Zakładam więc, że wiesz jakie są początki jakiejkolwiek strony internetowej w świecie pełnym nowości. Nie ważne czy jest to blog czy katalog.

  Niedawno założyłam Stowarzyszenie (nie)potrzebnych bloggerów i chciałabym prosić Cię o pomoc. Dopiero zaczynam raczkować, a zależy mi, by w jednym miejscu skupić blogi. Chciałabym oferować Tobie większą ilość wyświetleń, komentarzy, większą sławę ;)
  Zapraszam, obejrzyj, przeczytaj i zadecyduj czy warto dołączyć do naszej rodziny.

  Pozdrawiam, Aneta

  https://stowarzyszenieniepotrzebnychbloggerow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dołącz do Księgi Baśni! Katalogu gdzie tworzymy nową księgę z baśniami, a twoja będzie jedną z nich!
  Mamy mnóstwo ciekawych konkursów i zabaw!
  Dołącz już dziś!
  http://ksiega-basni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj!
  Czy wiesz, że Katalogowo to jeden z najstarszych funkcjonujących katalogów blogowych? Przyjmujemy blogi z każdej platformy, oferując szereg możliwości, w tym przede wszystkim reklamę samego opowiadania oraz najnowszych rozdziałów.
  Po dołączeniu do Katalogowo można również:
  → zgłaszać nowe rozdziały do ankiety na „Rozdział miesiąca” (zakładka „Wasze nowości!”);
  → brać udział w bieżących wydarzeniach, losowaniach, konkursach i grach poszukiwawczych, dzięki którym można trafić do „Polecanych”.
  Szczegóły naszej oferty oraz informacje, jak z niej korzystać, znajdziesz w zakładce „Nasza oferta”.
  Ewentualne pytania prosimy zostawiać w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”. Z wielką radością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w korzystaniu z dostępnych opcji. :)
  Wpadnij i przywitaj się, a może znajdziesz u nas coś dla siebie. :)
  Serdecznie zapraszam
  Ayame
  Katalogowo

  OdpowiedzUsuń
 9. Chcesz, by blogosfera znowu tętniła życiem, by wróciła do swoich najlepszych czasów? My zajmujemy się organizacją akcji, które mają w tym pomóc, ale to właśnie Ty musisz nam w tym pomóc!

  Zapraszamy więc do udziału w konkursie na miniaturkę miesiąca, w którym do wygrania nagroda książkowa związana z Harrym Potterem (do wybrania jedna sposród czterech propozycji). Zapraszamy do zapoznania się z tematami konkursowymi! Więcej informacji: (klik!)

  Katalog Granger

  OdpowiedzUsuń
 10. Marzysz o autorskim szablonie głównym, jednak nie masz pomysłu jak go wykonać? Z pomocą Template School bardzo szybko nauczysz się kodowania i tworzenia grafik. Kto wie, może spodoba to ci się na tyle, że dołączysz do szabloniarni lub stworzysz własny blog graficzny? Grafikosfera na ciebie czeka!
  template-school.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj! Miniaturki Dosme są zbiorem opowiadań jednoczęściowych, chociaż stale zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę (do tej pory dwa: "Bo dwie połówki tworzą całość" i "Zimowa misja", które mają kilka rozdziałów). Co wyróżnia moje opowiadania? Przede wszystkim różnorodność pairingów i postaci- piszę o kanonicznym Hinny, jak i niekanonicznym Dramione, popularnym Sevmione i wymyślonym Dolus (Dolores Umbridge i Albus Dumbledore), parze hetero jak Blinny oraz homo niczym Drarry, a także pairingowe Jily i bezpairingową relację Narcyzy Malfoy. Podałam tu kilka przykładów, które jednak doskonale pokazują główną ideę- na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo skoro ja nie ograniczam się z pomysłami, to dla czego Ty miałbyś? Zapraszam :)
  miniaturkidosme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobry wieczór!
  Z przyjemnością informuję Cię o II edycji przedwojennego konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie”. Jeżeli chcesz podszkolić swoje pisarskie umiejętności, a przy okazji coś wygrać, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Mimo że tematyka jest związana z dwudziestoleciem międzywojennym, można napisać opowiadanie w dowolnym klimacie oraz zarówno autorską opowieść, jak i fanfiction. Przewidziane są cenne nagrody, m.in. książki tematyczne, gazety, płyty CD, niespodzianki, ale przede wszystkim jest do wyboru dziesięć książek z różnych gatunków. Zapraszam Cię serdecznie do wzięcia udziału.
  https://przedwojenny-konkurs.blogspot.com/
  Zapraszam również do wzięcia udziału w zabawach, gdzie także można zgarnąć nagrody książkowe.
  https://przedwojenne-zabawy.blogspot.com/
  Pozdrawiam ciepło!
  Sovbedlly
  PS. Przepraszam za reklamę.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Theme by Lydia | Land of Grafic